Restaurace

Restaurace

Hosté se k nám rádi vrací a dobře vědí proč. S jídlem to zkrátka umíme a na výbornou zvládáme i vše ostatní.

Aktuálně

Každý den vaříme nová, čerstvá jídla. Nabídku aktuálního dne se dozvíte na tel: 376399909, či emailu: info@hotelannin.cz


REZERVACE na tel. +420 376 399 909 či e-mailu: info@hotelannin.cz
Toužíte po opravdovém kulinářském zážitku s kvalitním vínem? V Hotelu Annín na Šumavě najdete útulnou restauraci, kde si můžete vybrat z místních specialit (annínský pstruh) či světové kuchyně. Hosté se k nám rádi vrací a dobře vědí proč. S jídlem to zkrátka umíme a na výbornou zvládáme i vše ostatní.

Co v naší restauraci vaříme?

Čerstvé ryby, grilovaná masa, tradiční česká jídla nebo mezinárodní speciality. Víme, co našim hostům chutná, a v naší restauraci dokážeme takové jídlo připravit vždy o něco lépe.

  • Používáme výhradně čerstvé suroviny
  • Denní i sezónní menu průběžně měníme
  • Nabízíme také vegetariánská a dětská jídla

Jak vaříme?

Kuchaři v restauraci v rámci wellness Hotelu Annín mají mnohaletou praxi ze zahraničí. Jejich srdce však stále patří Šumavě. Naše menu proto obsahuje jak lokální speciality, tak pokrmy z různých koutů světa. Kulinářské zážitky umocňuje stylový interiér v duchu šumavské přírody, vlídná obsluha a dobře zásobená vinotéka.

  • Kapacita restaurace: 70 míst
  • Letní terasa: 70 míst
  • Vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké

Hotelový bar

Za sklenkou dobrého pití nemusíte chodit daleko. Každý den pro vás otevíráme bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. V útulném prostředí s kapacitou 30 míst vládne pohodová atmosféra a zkušení barmani. Díky tomu si užijete přátelská posezení, různé oslavy nebo obchodní jednání do poslední kapky.